Forum sojuszu Bracia uni 63

FORUM SOJUSZU BRACIA UNI63


#1 2009-04-29 20:12:55

greenparadise

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 13
Punktów :   -1 

zwiększyć tączcionke

panowie możecie się śmiać ale ja mam monitor 15 cali i siedze z lupa ! no to coś jest nie tak bo ja nie dość że szata forum nieczytelna to do tego jeszcze czcionka 7 czy wy tu coś widzicie??

po drugie nie podoba mi się że wyrzucono osoby bez uprzedzenia- jeśli kogoś wyrzucacie za niezarejestrowanie się na forum to uprzedzajcie- ja bynajmniej nie widziałęm uprzedzenia

WIEKSZA CZNIONKA BADZ PISZCIE Z CAPS LOCKIEM BO JA TU CH. WIDZE peace

Offline

 

#2 2009-04-29 21:55:34

pbl

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: zwiększyć tączcionke

NIE MA SIĘ Z CZEGO ŚMIAĆ... JA MAM LAPA Z MATRYCĄ 15,4 JAKOŚ DAJĘ RADE, ALE POSTARAM SIĘ TEMU ZARADZIĆ

OSOBY KTÓRE ZOSTAŁY WYRZUCONE Z SOJUSZU, ZOSTAŁY WYRZUCONE NIE DLATEGO ŻE SIĘ NIE ZAREJESTROWAŁY, ALE DLATEGO ŻE OLEWAJĄ SOJUSZ... PROSIŁEM W POSTACH, CHYBA DWUKROTNIE, STERYD PISAŁ (NIE WIEM CZY MOŻE KTOŚ JESZCZE), NA STRONIE NASZEGO SOJUSZU BYŁA NAPISANA PROŚBA O REJESTRACJĘ, A SAMA REJESTRACJA TRWA NIECAŁĄ MINUTĘ...

żeby zwiększyć czcionkę trzeba użyć komendy BBCode... ja wpisałem [size=15]"tekst"[/size]
czcionki na całym forum niestety zwiększyć nie można...
http://www.pun.pl/viewtopic.php?id=3606

można natomiast sobie zwiększyć wielkość czcionki z poziomu przeglądarki (ctrl+)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicyuliczni.pun.pl www.hh-liga.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl www.pro-serwer.pun.pl www.allpc.pun.pl