Forum sojuszu Bracia uni 63

FORUM SOJUSZU BRACIA UNI63


#1 2009-04-29 22:48:15

steryd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 16
Punktów :   

PECH

niewiem ludzie ale jak tak dalej pojdzie oddam komus konto zanim mnie zezlomuja i rozwala ksiezyc od paru dni przesladuje mnie pech
w niedziele  w nocy zatrzymali mi dowowd rejestracyjny ! nie dali mi nawet chu... pokwitowania ze 7dni jezdzic moge w pon kupilem tv w mm i nie zmiescil mi sie do auta stalem godz pod mm i wielki napisaem nie dla idiotow az kolega przyjedzie kangurem. wczoraj zupelnie przez przypadek i mialem glupia sytuacje na drodze w skrocie.. jechalem w centrum dwupasmowa droga i wiecie jak to jest lewy pas szedl wolniej niz prawy no to czekalem az bedzie wolne miejsce zeby zmienic psa i patrzalem w lusterko ,zwolnilo sie miejsce no to jade a tu auto przedemna sie zatrzymalo a ja sie kulem ok20km/j caly czas, zrobilem szybki skret zeby nie wjechac facetowi w zadek a tam sie wylania palarz z prawej strony w tym samym czasie ja juz go minolem i patrze w lusterko a on zatrzymuje ruch wskakuje do auta (na cale szczescie bylo zaparkowane na poboczu w przeciwnym kierunku do mojego kierunku jazdy) troche zajelo mu czasu zanim wsiadl i co spieprzylem pierwsza uliczke w prawo w las ;(oczywiscie jezdze puki co bez dowodu rejestracyjnego ;]) dopiero jutro przeglad bede miec. i mam schiza ze nr moje spisali chociaz dzialo sie to tak szybko a ja zaraz w gaznik dalem ze nie zdazyli spisac mam nadzieje. jeszcze pojebani ludzie od rana dzis w pracy z jakimis pierdolami na ogame jakies glupiki z top 50 mnie atakuja <sciana>

Offline

 

#2 2009-04-29 23:08:12

pbl

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: PECH

o policje nie masz się co martwić, na pewno nie zdążył spisać jak był sam
ja kiedyś jednego prawie przejechałem gdy podczas wyprzedzania wyskoczył z krzaczorów żeby do mnie z suszarki celować ale gonić mnie nie gonił ani nic nie przyszło potem

Offline

 

#3 2009-04-29 23:10:47

steryd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: PECH

tez mi sie tak wydaje; mialem wczoraj taka adrenaline starty ze szok nie da sie tego porownac do niczego no chyba ze ktos Ci lufe do glowy przyklada tak sie czulem. nie polecam nikomu uciekac no chyba ze muss.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hh-liga.pun.pl www.zmierzchkhorinisrp.pun.pl www.wojownicyuliczni.pun.pl www.pro-serwer.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl